052-5868650
"כולנו זקוקים לחסד כולנו זקוקים למגע... ללמוד כעת שיש בכל זה טעם, גם כשהטעם תם. בוא ואראה לך מקום, שבו עוד אפשר לנשום" (נתן זך).
Previous
Next

אודות

שלום, שמי נועה איה הופמן. אני מטפלת בפסיכותרפיה גופנית הוליסטית, שמשלבת שיח מילולי רגשי עם התייחסות לגוף באופנים שונים. למדתי במכללת כרכור – לימודים אשר כפופים ומוכרים ע”י ה EABP –,הארגון האירופאי לפסיכותרפיה גופנית. הלימודים במכללה משלבים בין הטכניקות של הפסיכותרפיה הגופנית, לבין שיטות טפול נוספות כמו הילינג, דמיון מודרך, פרחי באך ועוד.

בנוסף, אני מוסמכת בטפול ממוקד טראומה – se.

במשך שנים רבות ליוויתי סטודנטים במהלך הכשרתם.

מהרגע בו עמדתי על דעתי, חשתי שחיינו בעולם המערבי מושתתים על פיצולים:  אם סובלים ממיחושים פיסיים – הולכים לרופא; אם מחפשים איזושהי משמעות או דרך – הולכים לתחום הרוח; וחרדות ודיכאונות בכלל מטופלים אצל איש מקצוע אחר…. משהו היה לי חסר.

חיפשתי דרך להסתכל על עצמי ועל האנשים שסביבי באופן שלם ומקיף – ללא הפרדות ופיצולים.

לשמחתי הרבה, מצאתי את הפסיכותרפיה הגופנית הוליסטית. מיד ידעתי שזה בדיוק מה שחיפשתי כל הזמן.

במהלך לימודיי הוכשרתי בשיטות בפסיכותרפיה, דמיון מודרך, הילינג, תנועה, נשימה, מגע, מדיטציה ופרחי באך, וטכניקות נוספות שיכולות להקל על המכאובים הפיסיים והרגשיים שעמם מתמודד האדם. אני מאמינה שלכל אדם ניתן למצוא פיתרון למצוקות שהוא מתמודד עימן. תוך כדי אמפתיה והקשבה, ותוך הרבה סבלנות, רגישות ורצון, הכל אפשרי.

יצירת קשר מהירה

לימים זה נשכח כאיננו
אבל כשהערב אורב
אומר לך כך בינינו
פחות אבל עוד כואב

על מה שנפצע בי, נפצע והגליד
כמעט ואינני חושב
לומדים לחיות עם זה ככה
פחות אבל עוד כואב

(יהונתן גפן).

אודותיי בקצרה

שלום, שמי נועה איה הופמן. אני מטפלת בשיטת פסיכותרפיה גופנית הוליסטית, שמשלבת התייחסות לגוף בטכניקות שונות , יחד עם שיח מילולי רגשי.

לקריאה עוד לחצו

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support